Ansatte

Administrasjon

Heidi Buvang

Stilling: Daglig leder
918 69 600
heidi@tusseladden.com

Heidi har jobbet i Tusseladden siden 1996, og vært pedagogisk leder siden 2001. Heidi er utdannet førskolelærer med fordypning i forming. Er øvingslærer. Har videreutdanning i ledelse og veiledning.

Torgunn Hansen

Stilling: Kontormedarbeider

Torgunn har erfaring fra hotellresepsjon, forsikringsselskap og sekretærarbeid. Hun jobber blant annet med oppfølging av foreldrebetaling. Har jobbet i Tusseladden siden 2007.

Hollenderen

Janka Franova

Stilling: Assistent

Kjell Tore Kampevoll

Stilling: Barnehagelærer
Kjell@tusseladden.com

Maria Stellander

Stilling: Barnehagelærer
maria@tusseladden.com

Kjølen

Kathrin Gotze

Stilling: Assistent

Hege Lyngmo

Stilling: Pedagogisk leder
975 77 121
hege@tusseladden.com

Hege er utdannet barnehagelærer og har vært ansatt i barnehagen siden høsten 2018. Hege har fordypning i småbarnspedagogikk.

Tina Julia kvilaas

Stilling: Barnehagelærer

Kjell Tore Kampevoll

Stilling: Barnehagelærer
Kjell@tusseladden.com

Nordtind

Ingvild Kristiansen

Stilling: Pedagogisk leder
975 77 122
ingvild@tusseladden.com

Ingvild er utdannet barnehagelærer, og har pedagogisk veiledning med vekt på relasjonsbygging som fordypning. Ingvild har jobbet i Tusseladden siden 2006. Høsten 2019 tok hun videreutdanning i barns språkutvikling og språklæring, inkludert barn med norsk som andrespråk. Ingvild er en av barnehagens praksislærere.

Mona Elisabeth Mikalsen

Stilling: Støttepedagog
mona.mikalsen@tusseladden.com

Mona jobber som støttepedagog i barnehagen vår.

Torunn Wilhelmsen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
torunn@tusseladden.com

Torunn har jobbet i Tusseladden helt siden 1991. Hun er kreativ og har forming som sitt felt. Hun er en av de som har ansvaret for det som skjer på kunstrommet, et av spesialrommene til barnehagen.

Ulrik Klena

Stilling: Pedagogisk medarbeider

Dugnadsansvarlig

Rautind

Andre Heggelund

Stilling: Barnehagelærer

Anna Marlen Johansen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Martin Sivertsen Sleipnes

Stilling: Pedagogisk leder

Oda Husjord

Stilling: Lærling

Silje Monsen

Stilling: Assistent

Sørtind

Mona Kristiansen

Stilling: Pedagogisk leder
9757712591108378
mona@tusseladden.com

Mona er utdannet førskolelærer. Har vært i Tusseladden siden 2004. Har fordypning i organisasjon og ledelse. Mona har ansvar for Tussekoret og musikk for 6-åringene. Er øvingslærer.

Morgan Olsen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
morgan@tusseladden.com

Sabrina Giordano

Stilling: Barnehagelærer

Linda Cathrine Jensen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Var lærling på barnehagen 2005-2006. Linda har jobbet i Tusseladden siden høsten 2007.

Mona Elisabeth Mikalsen

Stilling: Støttepedagog
mona.mikalsen@tusseladden.com

Mona jobber som støttepedagog i barnehagen vår.

Andre ansatte

Trine Danielsen Kielland

Stilling: Barnehagelærer

Trine var med å starte barnehagen i 1980. Hun har også erfaring fra kommunalt ungdomsarbeid, og bistandsarbeid i Sri Lanka. Trine er førskolelærer med videreutd innenfor øk og ledelse. Øvingslærer.